Paxton (3.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: content
lt: turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Highlighted
lt: Paryškintas
