Paxton (3.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: content
lv: saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Banner
lv: Baneris

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Highlighted
lv: Izgaismots
