Paxton (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: content
nn: innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
