Paxton (3.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: content
pl: zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Banner
pl: Baner

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga
