Paxton (3.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: content
pt: conteúdos

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Custom
pt: Personalizado

en: Banner
pt: Faixa

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Content Bottom
pt: Conteúdo Inferior

en: Primary Menu
pt: Menu Principal

en: Highlighted
pt: Destacado
