Paxton (3.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: content
ro: conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat
