Paxton (3.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: content
ru: содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Custom
ru: Собственная

en: Banner
ru: Баннер

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.
