Paxton (3.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: content
sv: innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
