Paxton (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Help
ta: உதவி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
