Paxton (3.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: content
th: เนื้อหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
