Paxton (3.0.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: content
uk: матеріал

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Banner
uk: Банер

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Slideshow
uk: Показати Слайд-шоу

en: Google plus Link
uk: Посилання Google plus

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin

en: Pinterest Link
uk: Посилання Pinterest
