Paxton (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: content
vi: nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
