Paxton (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen

en: Google plus Link
nl: Google plus-link

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Pinterest Link
nl: Pinterest-link
