Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings
