Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"
