Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Payment
da: Betaling

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle
