Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo
