Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Secret key
eu: Giltza sekretua
