Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Payment
hu: Fizetés

en: Pay
hu: Fizet

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Success URL
hu: Sikeres vásárláskor megjelenítendő URL

en: Sum
hu: Összegzés
