Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់
