Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas
