Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
