Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо
