Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Payment
nl: Betaling

en: Pay
nl: Betaal

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Sum
nl: Som
