Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Payment
nn: Betaling
