Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet
