Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय
