Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ
