Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Sum
az: Cəm
