Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ
