Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke
