Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Payment
cy: Taliad
