Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Payment
es: Pago

en: Pay
es: Pagar

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Sum
es: Suma

en: Successful payment
es: Pago exitoso
