Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Payment
et: Maksmine

en: Sum
et: Summa
