Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Payment
id: Pembayaran

en: Sum
id: Jumlah
