Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Payment
ja: 決済

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Sum
ja: 合計
