Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ
