Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Payment
pl: Płatność

en: Pay
pl: Zapłać

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Sum
pl: Suma
