Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Payment
ru: Оплата

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Sum
ru: Сумма

en: Successful payment
ru: Оплата прошла успешно

en: Unsuccessful payment
ru: Оплата не удалась
