Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Sum
si: මුළු ගණන
