Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Payment
sk: Platba
