Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД
