Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Sum
ta: தொகை
