Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Payment
uk: Оплата

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Success URL
uk: URL успішного платежу

en: Sum
uk: Сума
