Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Secret key
vi: Khóa bí mật
