PayEx (8.x-1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
es: ID de la transacción

en: Default currency
es: Moneda predeterminada

en: Name
es: Nombre

en: Capture
es: Captura

en: Default VAT rate
es: IVA por defecto

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
