PayEx (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Euro
fa: یورو

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
