PayEx (8.x-1.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Default currency
ja: デフォルトの通貨

en: Name
ja: 名前

en: Authorize
ja: 承認

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
