PayEx (8.x-1.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
fr: Identifiant (ID) de transaction

en: Default currency
fr: Devise par défaut

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Capture
fr: Capturer

en: Authorize
fr: Autoriser

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fr: %type : @message dans %function (ligne %line de %file).
