PayEx (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Euro
hu: Euró

en: U.S. Dollar
hu: USA dollár

en: live
hu: élő

en: Pound sterling
hu: Font sterling

en: Danish krone
hu: Dán korona

en: Swedish krona
hu: Svéd korona

en: Norwegian krone
hu: Norvég korona

en: Default VAT rate
hu: Alapértelmezett ÁFA mérték

en: Authorize
hu: Felhatalmazás

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
